U ponedjeljak, 15.01.2018. godine u prostorijama Centra za obrazovanje i poduzetništvo (ul. Alojzija Benca br. 4) održani su IV i V modul edukacije za sedmu grupu nastavnika/profesora razredne nastave s ciljem realizacije NPiP za predmet Informatika u prvom razredu osnovne škole. Nastavnici su podijeljeni u sedam grupa.

Iz naše škole u ponedjeljak su edukaciji prisustvovale Alisa Mujan i Edina Fejzagić, koje izvode nastavu u prvom razredu naše škole.

U utorak, 16.01.2018., uspješno završena edukacija nastavnika koji predaju Informatiku u drugom razredu osnovne škole. Iz naše škole prisustvovala je Lejla Čengić, koja predaje u drugom razredu. Edukacija je održana u Centru za edukaciju i poduzetništvo i dodijeljeni su certifikati.