Dana, 09.12.2019. godine u Centru za kulturu Jelićeva održana je prigodna manifestacija na kojoj su autori najboljih radova nagrađeni, a u ime općinskog načelnika Ibrahima Hadžibajrića novčane nagrade uručila im je Lejla Dizdarević, pomoćnica načelnika za obrazovanje, kulturu i sport. Moja općina, Općina Stari Grad“ naziv je kalendara za 2020. godinu koji će krasiti zidove učionica. Kalendar je sačinjen od najboljih likovnih radova osnovaca i polaznika vrtića ove općine. Radovi učenika i polaznika vrtića koji nisu uvršteni u kalendar izloženi su u Centru za kulturu u Jelićevoj i mogu se pogledati do kraja ove sedmice.

Rad našeg učenika Hodžić Ismaila je izabran među 14 najboljih radova. Čestitamo svim učesnicima ovog projekta, kao i nastavnicima Čorbo Ekremu i Karčić Aniti.