“ŽENA-MAJKA DANAS”

nagrada1

NAGRAĐENI RAD

Na takmičenju likovne kreativnosti i izražavanja o temi „Žena-majka danas“ u konkurenciji petih razreda, učenik naše škole Emir Fejzagić osvojio je prvo mjesto. O samom takmičenju mogli ste čitati na našem sajtu 8. marta.Novčana nagrada predviđena za ostvareni rezultat iskorištena je višestruko.

nagrada2

Učenici V-1 sa direktorom i učiteljicom

Svakom učeniku V1 razreda kupljen je set drvenih i vodenih bojica CARIOCA (12+9 acquerelli watercolours) i podijeljen prilikom uručenja učeničkih knjižica, 21. 6. 2013. godine.
nagrada3nagrada4nagrada5

nagrada6

Učiteljica sa kupljenim priborom

Od preostalog novca kupljene su akrilna boja i odgovoarajući pribor za izradu replike nagrađenog rada na platnu i murala na zidu u holu škole. U izradi će učestvovati svi učenici nagrađenog razreda.

Tokom podjele učeničkih knjižica učiteljica Azra Mujan je svakom učeniku uručila navedeni pribor za likovnu kulturu te se oprostila od odjeljenja koje je vodila u proteklih pet godina.