FIZIKA

Općinsko takmičenje iz fizike za učenike iz šest osnovnih škola Starog Grada  održano je u subotu, 22. 03. 2014. godine u JU OŠ „Saburina“.

Našu školu predstavljali su učenici osmog razreda: Sarah Zeljković, Anesa Laković i Lejla Pršeš koje je pripremao nastavnik Mihrudin Salamović i učenici devetog razreda: Ajla Pustahija, Edina Asani i Amela Mahović (rezerva Omer Džekman) koje je pripremala nastavnica Samira Bayram.

fizika1

U konkurenciji osmih razreda naše učenice osvojile su treće ekipno mjesto sa ukupno osvojenih 105 bodova.

U konkurenciji devetih razreda naše učenice osvojile su peto ekipno mjesto sa ukupno osvojenih 42 boda.
fizika2

fizika3

fizika4

fizika5

fizika6Čestitamo učenicima i njihovim nastavnicima na rezultatima i uloženom trudu.