GEOGRAFIJA

U petak, 28. 3. 2014. g. u prostorijama naše škole održano je Općinsko takmičenje iz geografije.
Prva tri mjesta zauzeli su učenici OŠ „Hamdija Kreševljaković“ i oni su ekipno osvojili prvo mjesto.
geografija5Ekipno drugo mjesto pripalo je OŠ „Mula Mustafa Bašeskija“ dok je naša škola zauzela treće mjesto.
Svečanoj ceremoniji proglašenja pobjednika, pored takmičara, prisustvovali su i nastavnici i direktori osnovnih škola iz Starog Grada, kao i predstavnici Općine Stari Grad. geografija01Tom prilikom, direktoru naše škole Kerimu Fejzagiću uručena je Zahvalnica Općine Stari Grad za pomoć u organizaciji takmičenja. geografija4Ekipu naše škole činile su učenice: Azra Gugić, Ilma Kordić i Lamija Hadžić, a pripremao ih je nastavnik Mustafa Bičo.

Čestitamo učenicama i nastavniku na ostvarenom rezultatu.