sajam knjige

U ponedjeljak, 28. aprila, članovi Kluba ljubitelja knjige i Literarno-novinarske sekcije naše škole, u pratnji nastavnica Merime Slinić i Niđare Kafadar, posjetili su Međunarodni sajam knjige koji se održava u Skenderiji u salonskoj dvorani „Mirza Delibašić“.

Učenici su imali priliku obići štandove više od 100 izlagača iz naše zemlje, ali i regiona, i upoznati se sa najnovijim naslovima kako domaće, tako i svjetske literature. Ulaz je bio besplatan, a i veliki popusti su omogućili brojnim posjetiocima, pa i našim učenicima, da za malo novca na kvalitetan način obogate svoje kućne biblioteke. Svako je mogao pronaći odgovarajuće štivo za sebe, tako da je ovaj sajam ispunio očekivanja svih posjetilaca.
.