Zbog proglašenja stanja elementarne nepogode u Kantonu Sarajevo i činjenice da je nastavni proces bio obustavljen tri sedmice, odlučili smo da produžimo rok.

KONKURS/NATJEČAJ

IZBOR NAJBOLJEG TEKSTA
ZA HIMNU NAŠE ŠKOLE

Obavještavaju se učenici i njihovi roditelji kao i nastavnici škole da je 19.12.2011. godine kao rezultat Projekta „Izrada školskih obilježja“ raspisan Konkurs za izbor najboljeg teksta za školsku himnu.

Radove potpisivati šifrom (npr. „Proljetni cvijet“) i predati u koverti.
Kovertu obavezno zatvoriti! U drugoj koverti napisati kompletne podatke (Ime i prezime, kontakt telefon i šifru pod kojom ste se prijavili).

Radove dostaviti glavnoj i odgovornoj urednici redakcije „Dječije ruke“, Lejli Poturković,VI-2 ili njenoj zamjenici Merisi Ahmetspahić, VIII-2. Treća osoba kojoj možete predati tekst je nastavnica bosanskog jezika, Šeila Hasanović.

Krajnji rok za predaju radova je 02. april 2012. godine.

Radove će pregledati četveročlani žiri nakon ćega će proglasiti najbolji.

Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzeti u razmatranje.

Glavna i odgovorna
koordinatorica  Projekta:

Maja Hrnjica,
nastavnica bosanskog, hrvatskog,srpskog jezika i književnosti