Ubjedljiva pobjeda naših mladih košarkaša

Mirel Hodžić najtalentovaniji igrač kola

U nedjelju, 15.12.2018. godine odigrani su mečevi 2. kola Košarkaške lige osnovnih škola Starog Grada. Košarkaši naše škole su bez mnogo problema sa 30:20 savladali svoje suparnike iz OŠ „Edhem Mulabdić“. U drugoj utakmici, također ubjedljivo 40:33, OŠ „Vrhbosna“ pobijedila je košarkaše OŠ „Saburina“. U trećem meču OŠ „Mula Mustafa Bašeskija“ pobijedila je sa 22:33 OŠ “Hamdija Kreševljaković“. U četvrtom meču, OŠ „Hamdija Kreševljaković“ je velikom borbom savladala OŠ „Vrhbosna“ rezultatom 34:36. Najtalentovaniji igrači ovog kola su: Farah Gežo (OŠ “Edhem Mulabdić”), Mirel Hodžić (OŠ “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković”), Haris Hamza (OŠ “Vrhbosna”), Kenan Palavra (OŠ “Saburina”), Azra Kršo (OŠ “Mula Mustafa Bašeskija”), Hatidža Mešić (OŠ “Hamdija Kreševljaković”), Amina Velić (OŠ “Vrhbosna”) i Mahir Dedić (OŠ “Hamdija Kreševljaković”).