JAVNI OGLAS za izbor i imenovanje na pozicije predsjednika i članova u školskim odborima
22.06.2026.
Takmičenje je održano 16. maja u Hadžićima.Našu školu su predstavljali učenici: Čovčić Harun, Melez Amila,Šabanija Benjamin i Karkelja Adna. Učenike je pripremao i vodio nastavnik Namik Muratbegović. U pojedinačnom plasmanu na općinskom nivou Benjamin Šabanija je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju. U ukupnom plasmanu škola je osvojila DRUGO MJESTO.
Čestitamo!!!