REZULTATI 15. KOLA BH TELECOM FUDBALSKE LIGE

Prva na listi sa osvojenih 35 bodova i dalje je selekcija OŠ “Mula Mustafa Bašeskija”, koja je i jučer odnijela pobjedu nad selekcijom škole “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” završivši utakmicu rezultatom 3:2. U ostalim utakmicama 15. kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada selekcija “Edhem Mulabdić” savladala je OŠ “Saburina” rezultatom 1:0, a ekipa škole “Vrhbosna” trijumfovala je nad ekipom “Hamdija Kreševljaković” sa 0:1. Sve utakmice odigrane su na na terenu Centra za mali nogomet “Bentbaša”.
Najbolji strijelci nakon 15. kola BH Telecom fudbalske lige su Muhamed Šabić sa 29, Aldin Pojata sa 22, te Alden Titorić i Tarik Alić sa po 12 postignutih golova.

Poredak na tabeli je sljedeći:
OŠ “Mula Mustafa Bašeskija” 35 bodova, “Edhem Mulabdić” 32 boda, “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” 28 bodova, “Vrhbosna” 23 boda,“Hamdija Kreševljaković” 10 bodova i “Saburina” 3 boda.