S T O N O T E N I S K A       L I G A

Prezimit ćemo kao viceprvaci

U utorak, 18.12.2018. godine,  spuštena je zavjesa na jesenji dio Stonoteniske lige učenika osnovnih škola Starog Grada za sezonu 2018/2019.

Najbolje rezultate su postigli mladi stonoteniseri iz OŠ „Mula Mustafa Bašeskija“. Ovog utorka odigrana su dva kola Stonoteniske lige, a jesenji prvaci su u svih pet kola zabilježili pobjede i zasluženo su prvi.

Međutim, prate ih u stopu osnovci iz naše škole koji imaju jednu pobjedu manje. Savladali su ih jedino mladi takmičari neporažene ekipe, u 2. kolu, ali vrlo tijesnim rezultatom 3:2, što govori da će se između ove dvije ekipe tražiti prvak.

Danas su naše stonoteniserke pobijedile u oba nastupa ekipe OŠ „Vrhbosna“ i OŠ „Saburina“. Našu ekipu sačinjavaju učenice Nejra Sokolović, Enra Subašić i Saira Handžić, predvođene nastavnicom Adelinom Čuljević. Čestitamo našim učenicima na odličnim rezultatima i sportskom ponašanju.

Takmičenje se nastavlja na proljeće.