KRAJ  PRVOG POLUGODIŠTA

Sretan zimski raspust i Nova 2019.

1. decembar 2018. godine u našoj školi uspješno smo završili prvo polugodište i dočekali zimski raspust koji će, nadamo se, biti ispunjen pravim dječijim zimskim radostima.

Pored toga, danas je obilježen i Dan dječije radosti koji se inače obilježava 31. decembar, ali je izmjenama Školskog kalendara od strane Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade KS taj dan proglašen nenastavnim i neradnim.

Nakon završetka redovne nastave u našoj školi organizirani su veseli časovi na kojima su se učenici družili sa svojim razrednicima i nastavnicima. Bilo je mnogo smijeha, zabave, muzike, plesa.

Svim učenicima OŠ „Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković“  želimo sretan raspust, sa željom da ga provedu korisno. Zimski raspust trajaće četiri sedmice, a nastava u drugom polugodištu će početi u ponedjeljak, 28.januara 2019. godine.