S T A R O G R A D S K A   B A J K A

Ples na ledu

Nakon što je 26.12.2018. godine svečano otvarena “Starogradska bajka” realizirani su brojni sadržaji.  I ovog vikenda (u subotu 09.02.2019. godine u 12.00 sati) Starogradska bajka i Rhinostop HOT klizalište ponudili su nezaboravan zabavni program za najmlađe starogradske klizače. Ovoj manifestaciji prisustvovali su i mlađi učenici naše škole koji znaju klizati.  Događaj je privukao veliki broj djece sa roditeljima, a svi koji su učestvovali dobili su i prigodne poklone. Ovaj put organizirane su Igre na ledu za djecu školskog uzrasta. Profesionalni animatori osmislili su nekoliko odličnih igara (crveno/zeleno svjetlo, zaleđive, kipovi i drugim) za klizače početnike. Tako da su kroz zabavan način mališanima upotpunili slobodno vrijeme.

Udruženje „Čuvari tradicije“, Općina Stari Grad Sarajevo i Turistička zajednica KS na Trgu oslobođenja-Alija Izetbegović realizuju projekat „Starogradska bajka“.