Uručena priznanja našim učenicima, nastavnicima i školi povodom Dana nezavisnosti BiH

Ummi Šahović pripalo posebno priznanje i nagrada

U četvrtak, 28.02.2019. godine, u 11.00 sati, u Multimedijalnoj sali Memorijalnog centra Kovači, održana je svečana manifestacija povodom Dana nezavisnosti BiH u organizaciji JU Muzej „Alija Izetbegović“ na kojoj su dodijeljene zahvalnice i priznanja školama, nastavnicima i učenicima za izuzetnu saradnju i doprinos u projektu interaktivnih radionica.

Priznanje je uručeno direktoru škole Kerimu Fejzagiću, nastavnici Nermini Kurtović te učenicima: Iman Habota (VII-1), Hamza Miladinu (VIII-1) i Suadi Peci (VIII-1).

Posebno značajno priznanje uručeno je učenici Ummi Šahović (VII-1) koja je sa svojim radom na temu „Bila sam u zavičaju mojih roditelja“ osvojila prvo mjesto te je učenici uručena i prigodna nagrada.

Manifestaciji je prisustvovala i pedagogica škole Irma Bozalija kao i Ummina razrednica Almira Karčić.