Općina Stari Grad Sarajevo izdvojila je finansijska sredstva za kupovinu kompatibilnog projektora za Osnovnu školu „Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković“.
Projektor je bio neophodan da bi se „pametna tabla“ koju je OŠ „Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković“ dobila na poklon od OŠ „Treća osnovna škola Oborci “ iz Donjeg Vakufa stavila u funkciju.
Svečano stavljanje u upotrebu projektora u novom multimedijalnom kabinetu OŠ „Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković“ (ulica Iza Hrida 15) biće upriličeno u ponedjeljak, 30. maja, 2016. godine u 13,00 sati . Događaju će prisustvovati načelnik Općine Stari Grad, Ibrahim Hadžibajrić i direktor OŠ „Treća osnovna škola Oborci“ – Donji Vakuf, Mustafa Hodžić.
Za nabavku kompatibilnog projektora Općina Stari Grad Sarajevo je iz budžeta za 2016. godinu izdvojila 1.700 KM.
Podsjećamo, potpisivanjem Sporazuma o saradnji između Osnovne škole „Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković“ iz Općine Stari Grad i Treće osnovne škole – Oborci iz Donjeg Vakufa, ozvaničena je saradnja između ove dvije odgojno – obrazovne ustanove.

Preuzeto sa www.starigrad.ba