U utorak, 12.03.2019. godine, okončana je ovogodišnja sezona Stonoteniske lige osnovaca Starog Grada.

Odigrani su mečevi desetog kola, a takmičenje bez poraza su završili osnovci iz OŠ „Mula Mustafa Bašeskija“. Drugo mjesto pripalo je našoj ekipi, a treće ekipi OŠ „Edhem Mulabdić“.
   Našu srebreni tim sačinjavale su učenice Nejra Sokolović, Enra Subašić i Saira Handžić, predvođene nastavnicom Adelinom Čuljević.
Organizacija Stonoteniske lige Starog Grada je i ove sezone pripala Stonoteniskom klubu „Spin 2012“ čiji se rad odvija pod rukovodstvom Sudijske organizacije stonoteniskog saveza BiH i Amele Mujezinović, selektorice Juniorske reprezentacije BiH.
Mečevi su se igrali u OŠ „Saburina“, a ekipe su bile sastavljene od učenika i učenica.