14. maja u sklopu obilježavanja Dana Općine Stari Grad oko 120 učenika sedmih razreda starogradskih osnovnih škola sa svojim razrednicima i direktorima škola je sudjelovalo  u šetnji pod nazivom “Gledate nas, a da li nas vidite”.
Iz naše škole deset učenika sa razrednicom Jasnom Zelić se pridružilo članovima Sportskog društva slijepih i slabovidnih KS, učenicima Zavoda za slijepe i slabovidne”Nedžarići”kako bi šetnjom ukazali na svakodnevne probleme sa kojima se suočavaju slijepa i slabovidna lica.
setnja
Kolona je krenula ispred Spomenika ubijenoj djeci Sarajeva gdje je u znak počasti položen vijenac.
setnja2setnja1Šetnja je završila u Velikoj sali Općine gdje je učesnike dočekao načelnik Općine, gospodin Ibrahim Hadžibajrić. Više detalja možete pročitati na www.starigrad.ba