U srijedu 15. 04. na takmičenju iz Kulturno-umjetničkog stvaralaštva organizovanog na nivou KS povodom obilježavanja 100.godišnjice rođenja Branka Ćopića naša škola se predstavila u kategoriji drame televizijskom emisijom “POGLEDAJMO PRILOG“.
Tačku su pripremile nastavnice Merima Slinić i Maja Hrnjica.
Učestvovali su članovi Dramsko-recitatorske i Literarno-novinarske sekcije i to:
Emina Aličković,VII-1, Nurdžihan Drkić,VI-2, Amina Huruz, VI-1, Faris Agić,VI-1, Bakir Šljivo,VI-2, Nejra Hidić,VIII-2, Faris Smajić,VII-1 i Amina Čopelj, VIII-2.
Naša tačka kao najuspješnija u svojoj kategoriji će se predstaviti sa ostalim najuspješnijim  tačkama u drugim kategorijama 6. maja u Bošnjačkom institutu na završnoj manifestaciji povodom Dana Kantona Sarajevo u 12 sati.

Čestitamo glumcima i njihovim nastavnicama na ovom velikom uspjehu.