Na 15. međunarodnoj likovnoj izložbi za djecu i mlade, među 5880 radova pristiglih iz 77 zemalja, radovi učenika naše škole: SEADA FEJZAGIĆA i NAIDE HODŽIĆ bili su među najuspješnijim i po ocjeni stručnog žirija osvojili su diplome.
Izložbu je organizovao Umjetnički centar za djecu i mlade iz Finske, a moto izložbe bio je Let’s eat. Kako navode organizatori, izložba podržava i promoviše dječiju kulturu i edukaciju kao i jednakost u multikulturalnom svijetu. Od 5880 radova, njih 37 osvojilo je medalje, dok su 624 rada, među kojima su i radovi naših učenika, osvojili diplome. Nagrađeni radovi bit će izloženi u Kulturnom centru “Villa Arttu” u Finskoj u periodu od 29. oktobra do 14. decembra 2014. godine. Čestitamo učenicima i nastavniku EKREMU ČORBI na ostvarenom rezultatu. Na linku možete vidjeti nagrađeni rad i diplome naših učenika.
DIPLOME I NAGRAĐENI RAD