U ponedjeljak, 10.06.2019. godine,  Općina Stari Grad Sarajevo putem Službe za obrazovanje, kulturu, sport i lokalni razvoj upriličila je svečanu priredbu pod nazivom „Naši dragulji“ na kojoj su dodjeljene Plakete učenicima starogradskih osnovnih škola koji su ostvarili iznimno dobre rezultate u nauci i sportu u školskim i vanškolskim aktivnostima. Iz naše škole plakete i prigodan poklon primili su učenici Hamza Miladin (VIII-1), Enra Subašić (VII-1) i Atika Holjan (V-2).

Svečanost je održana u 11.00 sati u prostorijama Centra za kulturu i mlade Općine Centar. Voditelji same manifestacije bili su učenici naše škole Edin Muranović i Naida Džekman, a u kulturno-umjetničkom dijelu programa nastupili su i naši prvačići predvođeni svojom učiteljicom Almom Drljević koji su izveli horsko-plesni nastup izmamivši buran aplauz prisutne publike.

Čestitamo nagrađenim učenicima kao i učenicima koji su na izvrstan način prestavili svoju školu nastupima na priredbi.