TAKMIČARSKI DAN

Danas, 13. 4. 2013. godine, održana su dva takmičenja općinskog ranga.

Takmičenje u pružanju prve pomoći održano je u OŠ „Saburina“ sa početkom u 10,00 sati.  Našu ekipu činili su učenici: Amela Mahović, Edina Asani, Ajla Pustahija, Lejla Kadić, Nadir Rizvan, Amar Bećirević i Fejsal Čagalj predvođeni nastavnicom Jasnom Zelić.Plasirali su se na 4. mjesto.
prvapomoc

MATEMATIKA

Takmičenje u matematici održano je u OŠ „Hamdija Kreševljaković“ sa početkom u 09,00 sati.  Našu ekipu VIII razreda činili su učenici: Benjamin Karačić, Emina Kukuljac, Berina Vatrenjak, (Mirnela Ahmethodžić-rezerva)–predmetni nastavnik Salko Delić. Ekipu IX razreda činili su : Anes Gugić, Amina Hodžić i Hamza Mangafić (Alem Ibišević-rezerva) – predmetni nastavnik Samira Bayram. Učenike je predvodila nastavnica Samira Bayram.  Naša škola ostvarila je ekipni plasman na peto mjesto u konkurenciji VIII razreda i šesto mjesto u konkurenciji devetih razreda.