OBILJEŽAVANJE  DANA OSLOBOĐENJA GRADA SARAJEVA

U srijedu, 5.4.2017.godine, u Domu kulture „Vratnik“ odražana je tradicionalna manifestacija povodom Dana oslobođenja grada Sarajeva. Kao i svake godine, manifestaciju su organizovali članovi Udruženja antifašista i boraca NOR-a Stari Grad Sarajevo.
Učešće u programu imali su i učenici naše škole, tačnije, članovi dramsko-recitatorske sekcije (Nurdžihan Drkić, Nejla Gugić, Belma Karačić, Bakir Šljivo i Faris Smajić) pod vodstvom nastavnice Merime Skenderović.
Predstavili su se recitalom „Bajka o Bosni“.

Posebno smo ponosni što je ove godine na literarnom takmičenju u organizaciji Udruženja antifašista i boraca NOR-a Stari Grad naša učenica Nejla Gugić osvojila prvo mjesto pa je svoj rad pročitala na ovoj manifestaciji gdje joj je uručena i nagrada.
Čestitamo Nejli!