U petak, 29.12.2017. godine, u fiskulturnoj sali naše škole organizirano je druženje s poznatim prijateljem djece, Mirsadom Avdagićem Kiketom. Predstava, kojoj su prisustvovali učenici od prvog do petog razreda zajedno sa svojim učiteljicama, je počela u 09, 00 sati. Sam autor ovo druženje je nazvao “Veseli čas” koje je edukativno-zabavnog karaktera i trajlo je 45 minuta. S obzirom da Dan dječije radosti obilježavamo u nedjelju 31.decembra, a da je danas kraj prvog polugodišta, ovo je bila odlična prilika da se i ovom prazniku da značaj u školi. Naime, veseli dječij povici, smijeh i pjesma odjekivali su salom kako bi otjerali zimske minuse i ugrijali brojna srca. Više od 130 učenika uživalo je i učestvovalo u ovoj zanimljivoj interaktivnoj predstavi, ne krijući svoje oduševljenje.