bhtelecom
Šest bodova ima ekipa “Mula Mustafa Bašeskija”, tri “Hamdija Kreševljaković” , dok je “Saburina” i dalje bez bodova.
Utakmice 6. kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada odigrane su jučer na terenu Centra za mali nogomet “Bentbaša”. Selekcije škola “Saburina” i “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” odigrale su rezultatom 0:3. Utakmica između selekcija “Vrhbosna” i “Mula Mustafa Bašeskija” završila je rezultatom 2:1, dok su “Edhem Mulabdić” i “Hamdija Kreševljaković” odigrali 2:1.
Na listi strijelaca i dalje je prvi Aldin Pojata sa postignutih 12 golova.
Utakmice 7. kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada igraju se u četvrtak (29. oktobra, 2015. godine). I nakon odigranog 6. kola BH Telecom fudbalske lige na tabeli je situacija i dalje izjednačena. Po 15 osvojenih bodova imaju ekipe “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković”, “Vrhbosna” i “Edhem Mulabdić”.
Na listi strijelaca i dalje je prvi Aldin Pojata sa postignutih 12 golova.

Preuzeto sa www.starigrad.ba