Nakon odigranih utakmica sedmog kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada, prvo mjesto na tabeli preuzele su selekcije sa Hrida i Mošćanice.
Na terenu Centra za mali nogomet “Bentbaša” (29. oktobra), selekcije škola “Mula Mustafa Bašeskija” i “Edhem Mulabdić” odigrale su rezultatom 2:2.
Utakmica između selekcija “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” i “Hamdija Kreševljaković” završila je rezultatom 2:0, dok su“Saburina” i “Vrhbosna” odigrali 1:6.
Najbolji strijelac i nakon sedmog kola je i dalje Aldin Pojata sa 13, te Kenan Isanović sa 7 i Hadis Skenderović i Armin Sjenar sa po 5 postignutih golova.
Nakon odigranog 7. kola BH Telecom fudbalske lige na tabeli po 18 osvojenih bodova imaju ekipe “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” i “Vrhbosna” . Treća na tabeli sa 16 osvojenih bodova je ekipa “Edhem Mulabdić”, dok “Mula Mustafa Bašeskija” ima sedam, “Hamdija Kreševljaković” tri, a selekcija “Saburina” je i dalje bez poena.