27.02.2015.

Odigrane su utakmice 11. kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada. Jučer (26. februara) su na terenu Centra za mali nogomet “Bentbaša” selekcije škola “Vrhbosna” i “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” odigrale rezultatom 0:6.
Utakmica između selekcija “Edhem Mulabdić” i “Hamdija Kreševljaković” završila je rezultatom 4:0, dok su “Mula Mustafa Bašeskija” i “Saburina” odigrali 22:1.
Najbolji strijelci nakon prve utakmice proljetne sezone su Muhamed Šabić sa 23, Aldin Pojata sa 16 i Alden Titorić sa 10 postignutih golova.
Na tabeli je i dalje prva selekcija osnovne škole “Edhem Mulabdić” sa osvojenih 28 bodova, a odmah iza nje je selekcija škole “Mula Mustafa Bašeskija” koja ima 23 boda. Slijede škole: “Šejh Muhamed ef. Hadžijamaković” (21), “Vrhbosna” (14), “Hamdija Kreševljaković” (7) i “Saburina” (3).
Utakmice 12. kola BH Telecom fudbalske lige osnovnih škola Starog Grada igraju se u četvrtak (05. marta, 2015. godine).