Sarajevo-Konjic

22. 5. 2012. godine, u utorak, u 9,00 sati, naša škola započela je realizaciju “škole u prirodi” u organizaciji FOX TRAVEL d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo Sarajevo na relaciji Sarajevo – Konjic  City Garden apartmansko naselje  –  Sarajevo sa planiranim povratkom u Sarajevo 25. 5. 2012. godine.

Polazak ispred škole

Školu u prirodi pohađaju učenici četvrtih razreda u pratnji dvije učiteljice (Azra Mujan i Amra Efendić), njih ukupno 33-oje.
23. 5. 2012. godine u 16,00 sati u posjetu i uvid u aktivnosti učenika i učiteljica došao je direktor škole, Kerim Fejzagić. Učenici su se upravo vratili sa izleta na Boračko jezero.

Učesnici škole u prirodi su smješteni u luksuznim apartmanima.

Sve aktivnosti su dobro isplanirane i cijeli dan je popunjen različitim sadržajima.

Učiteljice i učenici su puni hvale za dosadašnji tok  ove   obrazovno-odgojne aktivnosti.