“Beko Street Football 2016”, peti turnir u malom fudbalu za osnovce počeo je u subotu 21.05.2016. godine, ispred BBI Centra.
Timovi se sastoje od četiri igrača na terenu i tri zamjene, podijeljeni su u tri konkurencije. lopta
Za ovu priliku, ispred BBI Centra postavljen je montažni fudbalski teren 24×12 metara, sa tribinama. Učešće na ovom turniru uzela je i naša škola i to ekipa predvođena nastavnikom Sanjinom Guskom koja je dominirala u malom fudbalu na području općine Stari Grad oslabljena zbog neučestvovanja učenika IX razreda koji su jutros otputovali na ekskurziju. U prvom kolu naša ekipa bila je slobodna,. U drugom kolu igrali su 4:1 protiv Grbavice 1, a u osmini finala protiv Grbavice 2  pobijedili su rezultatom 4:0. Sutra u četvrtfinalu igrat će sa Vrhbosnom.
fudbal